Filters
69 products
Dresdner Essenz® | Body & Hair Mist | Blossom Festival | 150ml
Sale price€8,99 (€5,99/100ml)
Dresdner Essenz® | Tree Ornaments | Sooo soft! | 2 x 20ml
Sale price€3,49 (€8,73/100ml)
Dresden Essence® | Value pack aroma booster shower | Sensual
Sale price€3,79
Dresden Essence® | Aroma booster shower | Sensual | 250ml
Sale price€2,79 (€11,16/l)
Dresden Essence® | Refill pack nourishing shower gel | Sunset Glow | 45g
Sale price€1,79 (€3,98/100g)
Sonnet® | Children's Foam Soap | Calendula | refill bottle | 1l
Sale price€7,99 (€7,99/l)
Dresden Essence® | shower gel | "instead of flowers" | 75ml
Sale price€1,79 (€2,39/100ml)
Dresden Essence® | Cream peeling | Tropical Kiss | 200ml
Sale price€2,79 (€13,95/l)
Jean & Len® | Verwöhnender Traumschaum | Arganöl & Feige | 200 ml
Sale price€4,99 (€2,50/100ml)
Jean & Len® | Erfrischendes Duschgel | Rosemary/Ginger | 250 ml
Sale price€2,99 (€11,96/l)
Jean & Len® | Refreshing Gel Cleanser | 125 ml
Sale price€3,99 (€3,19/100ml)
Jean & Len® | Peeling Gel Cleanser | 125 ml
Sale price€4,99 (€3,99/100ml)
Jean & Len® | Easy Rasiergel | Aloe Vera | 200 ml
Sale price€2,99 (€1,50/100ml)
Jean & Len® | Hand & Body Cleanser | Cardamom/Tonka | 500ml
Sale price€9,99 (€2,00/100ml)
Dresdner Essenz® | Duschgel | Winter Orange | 250ml
Sale price€2,99 (€1,20/100ml)
Dresdner Essenz® | Duschgel | Süßer Wintertraum | 250ml
Sale price€2,99 (€1,20/100ml)
Dresdner Essenz® | Aroma-Booster Duschgel | Happy | 250ml
Sale price€2,99 (€1,20/100ml)
Dresdner Essenz® | Shower Gel | Organic Lemon & Guarana | For your smile in the morning! | 200ml
Sale price€2,99 (€1,50/100ml)
Dresdner Essenz® | Value Bundle | Shower Gels | Private Collection
Sale price€10,90
Regular price€11,97 (€1,82/100ml)
Dresdner Essenz® | Value Bundle | Sun Kiss
Sale price€19,20
Regular price€19,97
Dresdner Essenz® | Shower Gel | Happiness | 200ml
Sale price€3,99 (€5,32/100ml)

shower gel and body scrubs
To the products



























